קורס חשבי שכר מומלץ

קורס חשבי שכר מומלץ

תפקידם של חשבי השכר בחברות ועסקים נחשב לתפקיד בלעדי ברובו, חלק גדול מבתי העסק הקטנים והבינוניים בישראל מעסיקים חשב שכר אחד בלבד אשר נושא בכל האחריות על היבטי השכר השונים בעסק. בשל כך חברות ועסקים מחפשים אחר חשבי שכר מקצועיים ומוכשרים אשר ינהלו עבורם את היבטי השכר בעסק ויספקו להם שקט בנושא זה. 

כיום ניתן למצוא במוסדות לימוד רבים במדינת ישראל קורסים בחשבות שכר המספקים לכל מי שלוקח בהם חלק הכשרה מלאה ומקצועית, כמו כן ישנם מוסדות לימודיים המציעים קורסים אשר מיועדים להכין את המשתתפים בהם למבחני ההסמכה אותם עורכת לשכת רואי החשבון בישראל. כדי לעסוק בתחום חשבות השכר במדינת ישראל יש צורך בתעודת חשב שכר רשמית. 

מהם התנאים הנדרשים על מנת לקבל תעודת הסמכה?

כפי שכבר סיפרנו לכם, לא כל אדם יכול לעסוק בחשבות שכר במדינת ישראל, על מנת לעסוק בתחום ולהעניק שירותי חשבות שכר לחברות ועסקים שונים במשק יש צורך בתעודת חשב שכר רשמית. את תעודת חשב שכר הרשמית מקבלים כל אלו שהצליחו לעבור בהצלחה את מבחני ההסמכה הייעודיים הנערכים על ידי לשכת רואי החשבון. 

נכון לשנת 2023 קיימים שתי מבחני הסמכה אותם יש לעבור במידה ורוצים לקבל תעודת חשב שכר רשמית, כעת נציג בפניכם את התנאים הנדרשים על מנת לעבור את מבחני ההסמכה ולקבל תעודת חשב שכר רשמית: 

  • מבחן מעשי – לצורך מעבר של המבחן המעשי יש להשיג ציון של 60 נקודות ויותר במבחן. 
  • מבחן עיוני – לצורך מעבר של המבחן העיוני יש להשיג ציון של 60 נקודות ויותר בכל המבחן, כמו כן יש להשיג ציון של 50 נקודות ויותר בכל אחד מהפרקים הקיימים במבחן – דיני עבודה, ביטוח לאומי ומס הכנסה. יתרה מכך, על מנת שתהיה לכם אפשרות להירשם למבחן ההסמכה העיוני אתם צריכים לעבור קורס חשבי שכר באחד ממוסדות הלימוד הנמצאים תחת פיקוח של לשכת רואי החשבון בישראל, בנוסף אתם תצטרכו לקבל ציון של 60 נקודות ויותר במבחן המסכם של קורס חשבי שכר. 
Call Now Button